BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kamil Jóźwiak trenuje w Polsce

Kamil Jóźwiak
2. listopada, 2022, 12:45
Kamil Jóźwiak | Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Kamil Jóźwiak znalazł się w szerokiej kadrze Czesława Michniewicza na mundial w Katarze. Po zakończeniu sezonu w MLS postanowił wrócić do Polski i przygotowywać się ze swoim byłym zespołem – Lechem Poznań.

Kamil Jóźwiak w tym sezonie w barwach Charlotte FC zagrał w 22 spotkaniach zaliczając 4 asysty. Pomimo średniego sezonu nadal ma szanse znaleźć się w samolocie do Kataru. Jak podaje Hubert Bugaj z TVP Sport Polak przygotowuje się do mundialu z Lechem Poznań.

Jóźwiak w reprezentacji Polski wystąpił w 22 meczach strzelając 3 bramki i zaliczając 4 asysty. W tym sezonie grając w USA nie prezentował wybitnej formy. Problem z zawodnikami na jego pozycje powoduje jednak, że nadal ma szansę na wyjazd do Kataru. Miejmy nadzieję, że jeśli zagra na mundialu to udowodni, że warto było na niego postawić.

Żeby zobaczyć grupę Polaków na mundialu w Katarze kliknij tutaj.

Polska wygra z Arabią Saudyjską? Kurs na zwycięstwo kadry Czesława Michniewicza to 1.68.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów