BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Katar chce kupić kibiców na mundial

Logo mundialu 2022
2. listopada, 2022, 11:43
Logo mundialu 2022 | Fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News

Organizatorzy Mistrzostw Świata 2022 chcą wykupić 1600 widzów z krajów grających na mundialu, żeby pozytywnie wypowiadali się o turnieju. Mają oni na swoich mediach społecznościowych publikować treści wyrażające pozytywne opinie na temat Kataru i całej otoczki związanej z mundialem.

Jak podaje AP Katarczycy z każdego kraju chcą ściągnąć od 30 do 50 fanów, którzy przez co najmniej 2 tygodnie będą przebywać w Katarze i pozytywnie wypowiadać się o turnieju. Organizatorzy zapewnią im przeloty w najlepszej klasie i zapewnią pobyt w luksusowych hotelach, za które kibice nie będą musieli płacić.

Podczas meczów i ceremonii otwarcia kamery mają być na nich skierowane, a oni będą mieli wtedy pokazywać jak dobrze się bawią ubrani w barwy swojego kraju. Organizatorzy chcą również nagrać fanów każdego kraju i zmontować film z przyśpiewkami i piosenkami.

Fani mają zostać influencereami, którzy będą dodawać pozytywne relacje o mundialu. Jest to długoterminowy plan, który będzie kojarzony z hasztagiem #IAMAFAN. Ma to na celu pokazać zadowolonych kibiców podczas trwania całego turnieju. Katar oczekuje, że podczas całego mundialu do ich kraju zawita ponad milion kibiców.

Sprawdź terminarz nadchodzącego mundialu.

Katar pokona w meczu otwarcia Ekwador? Kurs na gospodarzy to 3.45.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów