BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kepa Arrizabalaga z urazem stopy

Kepa Arrizabalaga
2. listopada, 2022, 13:17
Kepa Arrizabalaga | Fot. Getty Images

Kepa Arrizabalaga doznał urazu stopy i z tego powodu nie wystąpi w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów z Dinamo Zagrzeb. Trener prognozuje powrót Hiszpana za kilka dni.

Na stronie Chelsea możemy znaleźć wypowiedzi Grahama Pottera z konferencji poprzedzającej mecz w Lidze Mistrzów. Trener powiedział, że Kepa doznał urazu stopy, który nie jest poważny. Ma on powrócić do zdrowia na dniach, lecz nie chcą oni ryzykować i Hiszpan nie wystąpi w dzisiejszym meczu.

Kepa po przejęciu funkcji trenera przez Grahama Pottera zaczął pełnić bardzo ważną rolę w drużnie z Londynu. Został on pierwszym bramkarzem i jego forma mogła bardzo imponować. Znalazł się on na szerokiej liście powołanych przez Luisa Enrique. Selekcjoner Hiszpanii docenia jego grę i prawdopodobnie zabierze go na mundial do Kataru.

Hiszpania znalazła się w grupie E na mundialu w Katarze.

Hiszpania zakończy zmagania w grupie z 7 punktami na koncie? Obstawiaj po kursie 3.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów