BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zidane obejmie reprezentacje Francji po mundialu w Katarze

Zinedine Zidane
4. listopada, 2022, 12:50
Zinedine Zidane | Fot. Getty Images

Zinedine Zidane po odejściu z Realu Madryt nie powrócił na ławkę trenerską. Jak się okazuje legendarny pomocnik zostanie następcą Didiera Deschampsa po nadchodzącym mundialu w Katarze.

Legendarny pomocnik podczas całej trenerskiej kariery związany był z Realem Madryt, z którym odnosił wielkie sukcesy. Pod jego wodzą Królewscy jako pierwszy zespół w historii Ligi Mistrzów wygrał rozgrywki 3 razy pod rząd. Z najważniejszych trofeów na swoim koncie Francuz ma jeszcze 2 Mistrzostwa Hiszpanii, a 2 razy został wybrany najlepszym trenerem na świecie.

Po skończeniu drugiej przygody z pierwszą drużyną Realu Madryt Zidane nie powrócił jeszcze w roli szkoleniowca. Wszystko jednak ma się zmienić po zakończonym mundialu. Według Sergio Valentina, Zizou ma zostać selekcjonerem reprezentacji Francji.

Byłby to godny następca Didiera Deschampsa. Zidane mógłby powtórzyć jego wielki sukces, bowiem jako jedyny w historii wygrał Mistrzostwa Świata jako trener i zawodnik. Zizou na swoim koncie ma już zwycięstwo na mundialu, a jako trener mógłby to powtórzyć dopiero w 2026.

Sprawdź z kim Francja zagra na mundialu w Katarze. Kliknij tutaj.

Francja wygra mundial? Kurs na ich zwycięstwo to 6.50.

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać