BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Ivan Toney zamieszany w aferę bukmacherską

Ivan Toney
6. listopada, 2022, 9:23
Ivan | Fot. premierleague.com

Ivan Toney to jeden z najlepszych ofensywnych zawodników w tym sezonie. Jak informuje DAILYMAIL federacja FA prowadzi postępowanie w obstawianiu meczów przez zawodnika Brendford, w których brał udział.

Chodzi o wcześniejsze lata, kiedy Toney grał w niższych angielskich ligach. Miał on wtedy rzekomo obstawiać mecze z jego udziałem. FA prowadzi już 7- miesięczne dochodzenie, lecz nie ma jeszcze żadnych oficjalnych rezultatów. Na Twitterze zawodnika możemy zobaczyć jego komentarz odnośnie tej sprawy.

Pisze on, że jest świadomy całej sprawy, która toczy się w sprawie jego osoby i że przez cały czas wspiera federacje w tej sprawie. Dodaje on, że jego marzeniem jest granie na Mistrzostwach Świata w barwach swojego kraju i że nie będzie komentował sprawy do momentu wyjaśnienia.

Ivan Toney to rewelacja tego sezonu, ma duże szanse na mundial ze względu na bardzo dobrą skuteczność jaką prezentuje. Więcej na temat jego formy przeczytacie tutaj.

Sprawdź z kim Anglia zagra w grupie na mundialu w Katarze, kliknij tutaj.

Kurs na wygraną Anglii z Iranem to 1.29.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów