BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kalvin Phillips może wrócić do gry już w środę

Kalvin Phillips
6. listopada, 2022, 10:27
Kalvin Phillips | Fot. mancity.com

Kalvin Phillips w tym sezonie praktycznie nie grał ze względu na uraz pleców. Jak podaje DAILYMAIL może on wystąpić w środowym meczu EFL Cup z drużyną Chelsea.

W przytoczonym artykule znalazły się słowa trenera Manchesteru City, który mówi, że angielski pomocnik powrócił do trenowania z całą drużyną. Pep Guardiola dodał, że Phillips znajdzie się w kadrze na najbliższe spotkanie, ale nie wie czy dostanie w nim minuty.

Powrót pomocnika Manchesteru City to bardzo dobra wiadomość dla reprezentacji Anglii. Razem z Declanem Ricem tworzą niezastąpiony duet w śodku pola, który był jednym z kluczowym elementów podczas ubiegłorocznego EURO, w którym Synowie Albionu zaszli aż do finału.

Pomimo braku gry w tym sezonie Gareth Southgate prawdopodobnie i tak powoła Phillipsa. Ilość absencji w Anglii jest zbyt duża, żeby robić kolejne zmiany, tym razem w pomocy. Kalvin Phillips dla kadry rozegrał 23 spotkania strzelając 1 bramkę i asystując 3 razy.

Sprawdź najnowsze informacje z świata piłki nożnej, które dostępne są na naszej stronie.

Kurs na ukończenie grupy przez Anglików z 9 punktami na koncie wynosi 3.50.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów