BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Sebastian Szymański w dobrej formie przed mundialem

Sebastian Szymański - reprezentacja Polski
7. listopada, 2022, 14:56
Sebastian Szymański - reprezentacja Polski | Fot. Getty Images

Sebastian Szymański jest jednym z odkryć tego sezonu Eredivisie. We wczorajszym wygranym meczu z FC Volednam strzelił bramkę, a jego drużyna wygrała 2:0.

Szymański w tym sezonie dla Feyenoordu wystąpił w 17 meczach strzelając 5 bramek i zaliczając 4 asysty. O swojej dobrej formie przypomniał wczoraj strzelając kapitalnego gola z lewej nogi ustalając wynik całego spotkania.
https://twitter.com/hollandaligleri/status/1589259973401321477

Jego świetna dyspozycja w tym sezonie przekłada się na zainteresowanie europejskich klubów. Jednym z chętnych na ściągnięcie Polaka jest rewelacja tego sezonu Ligi Mistrzów jaką jest Club Brugge o czym pisaliśmy na naszej stronie.

Dobra forma Szymańskiego cieszy tym bardziej ze względu na fakt, że na mundialu w Katarze może on być podstawowym graczem naszej reprezentacji. Czesław Michniewicz doskonale go zna i ufa jego umiejętnościom. Miejmy nadzieję, że na Mistrzostwach Świata jego gra da kibicom polskiej reprezentacji dużo radości.

Więcej informacji z naszej grupy na mundialu znajdziesz tutaj.

Kurs na zwycięstwo Polski z Meksykiem to 2.70.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów