BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Trent Alexander-Arnold uważa Anglie za faworytów mundialu

Trent Alexander-Arnold
7. listopada, 2022, 13:46
Trent Alexander-Arnold | Fot. Maxppp

Trent Alexander-Arnold niedawno udzielił obszernego wywiadu dla magazynu GQ. Z dziennikarzem rozmawiał na wiele tematów związanych z piłką nożną, zapytany o faworyta mundialu odpowiedział, że jest nim reprezentacja Anglii.

Obrońca Liverpoolu twierdzi, że Anglicy mają więcej niż wystarczająco, żeby wygrać mundial i dla niego to właśnie oni są faworytami turnieju. Może to być lekko szokująca opinia mając na uwadze fakt, że niecałe 2 miesiące temu Anglia spadła z dywizji A Ligi Narodów.

W grupie z Niemcami, Węgrami i Włochami zdobyli tylko 3 punkty po 3 zremisowanych meczach prezentując słabą formę jak na finalistę ubiegłorocznego EURO. Na mundialu w Katarze Anglia jest faworytem swojej grupy, w której zagra kolejno z Iranem, USA i Walią.

Trent Alexander-Arnold dla kadry Anglii zagrał 17 razy strzelając 1 bramkę i zaliczając 4 asysty. W ostatnim czasie z powodu kontuzji nie rozgrywał dużo spotkań dla swojej reprezentacji, lecz w obliczy urazów innych Anglików, powinien być podstawowym graczem na turnieju w Katarze.

Sprawdź najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej.

Kurs na zwycięstwo Anglii na mundialu w Katarze wynosi 7.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów