BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Artur Jędrzejczyk zdąży na mundial

Artur Jędrzejczyk
8. listopada, 2022, 15:34
Artur Jędrzejczyk | Fot. JASON CAIRNDUFF/REUTERS

Artur Jędrzejczyk podczas ligowego meczu z Jagiellonią doznał kontuzji, która mogła go pozbawić szans na wyjazd do Kataru z reprezentacją Polski. Jak podaje Piotr Kamieniecki z TVP SPORT, obrońca Legii Warszawa może zagrać w ostatnim meczu ligowym przed przerwą na mundial.

Kontuzja Jędrzejczyka mocno utrudniła jego wyjazd na mundial do Kataru. Na szczęście piłkarz problemy zdrowotne zdaje się mieć za sobą i możliwe jest, że wystąpi on w niedzielnym meczu ze Śląskiem Wrocław. Z tej wiadomości na pewno zadowolony Czesław Michniewicz, który ufa doświadczonemu obrońcy.

Jędrzejczyk w kadrze zagrał 40 meczów strzelając w nich 3 bramki. Selekcjoner reprezentacji Polski współpracował z nim podczas trenowania Legii Warszawa i wie co może dać naszej kadrze. Jest to przede wszystkim wszechstronny piłkarz, który może zagrać na każdej pozycji w obronie.

Dla Artura powołanie na mundial oznaczać będzie powrót do reprezentacji Polski po 3 latach. Ostatni mecz rozegrał ze Słowenią 19 listopada 2019.

Sprawdź grupę Polaków na mundialu w Katarze.

Polska ukończy grupę z 6 punktami na koncie? Obstawiaj po kursie 6.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów