BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Jakub Kamiński nominowany do nagrody zawodnika miesiąca w Bundeslidze

Jakub Kamiński
8. listopada, 2022, 16:05
Jakub Kamiński | Fot. Piotr Dziurman/REPORTER/East News

Jakub Kamiński po zakończeniu ubiegłego sezonu przeniósł się z Lecha Poznań do Wolfsburga. Wraz z kolejnymi tygodniami staje się coraz ważniejszą postacią niemieckiego klubu. Dobra gra przełożyła się na nominacje do nagrody najlepszego młodego zawodnika Bundesligi w październiku.

Początki Kamińskiego nie były łatwe, czuł różnicę pomiędzy Ekstraklasą a Bundesligą, a jego liczba minut na boisku nie była zbyt duża. W ostatnich tygodniach wygląda to o wiele lepiej, stał się podstawowym zawodnikiem i jest zmieniany w późnych momentach spotkania.

Jego dobra gra imponuje do tego stopnia, że wraz z Matthijsem de Ligtem i Juniorem Dina Ebimbe został nominowany do nagrody najlepszego młodego piłkarza ligi. Przejdź do strony, żeby zagłosować na Kamińskiego klikając w ten link.

Dobra dyspozycja Młodego Polaka cieszy na pewno Czesława Michniewicza, który w ten czwartek poda 26-osobowy skład reprezentacji Polski na mundial w Katarze. Kamiński powinien się w nim znaleźć i polecieć z drużyną na turniej.

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej są dostępne na naszej stronie.

Polska zdobędzie 7 punktów w grupie na mundialu ? Kurs na to wynosi 8.00

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów