BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kluby Premier League zainteresowane Edenem Hazardem

Eden Hazard
8. listopada, 2022, 6:30
Eden Hazard | Fot. Getty Images

Eden Hazard za czasów gry w Chelsea był uważany za jednego z najlepszych ofensywnych piłkarzy na świecie. Niestety po transferze do Realu Madryt szereg kontuzji spowodował jeden z większych regresów w ostatnich latach. Belg może ponownie trafić do zespołu z Premier League.

Eden Hazard od momentu dołączenia do Królewskich co chwile był niedostępny przez różne urazy. Jego forma fizyczna była powodem krytyki ze strony mediów i kibiców. Belg po wakacjach wracał z kilkoma kilogramami nadwagi, co mogło mieć wpływ na jego problemy ze zdrowiem.

Jak podaje ELNACIONAL Newcastle i Aston Villa są chętne na ściągnięcie Hazarda do swojej drużyny. Najbardziej zdeterminowana ma być ta pierwsza, która po przejęciu klubu przez Mohameda Bin Salmana stała się jednym z lepszych zespołów w Premier League.

Real Madryt nie będzie robił przeszkód Belgowi w dołączeniu do nowego klubu. Po słabej dyspozycji w tym sezonie klub prawdopodobnie nie podejmie ponownie próby odbudowy piłkarza i pozwoli mu odejść.

Sprawdź z kim Belgia zagra w nadchodzącym mundialu w Katarze, kliknij tutaj.

Kurs na wygraną Belgii z Kanadą to 1.35.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów