BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Nicola Zalewski odebrał nagrodę Golden Boy Web

Nicola Zalewski
8. listopada, 2022, 8:10
Nicola Zalewski | Fot. Florion Goga / Reuters

Wczoraj na gali „Tuttosport” w Turynie Nicola Zalewski odebrał nagrodę Golden Boy Web. Jest to nagroda dla najlepszego piłkarza w Europie do 21 lat.

Plebiscyt był przeprowadzany on-line, liczyły się głosy kibiców, którzy wybierali kto według nich zasłużył na nagrodę. Polak dostał aż 49% głosów. Na drugim miejscu znalazł się Eduardo Camavinga z 26%, a ostatni na podium był Antonio Silva, który otrzymał 12% wszystkich głosów.

Jest to duże wyróżnienie dla młodego Polaka. W plebiscycie, w którym głosy oddawali eksperci wygrał Gavi, a nagrodę wręczono mu na oficjalnej Gali Złotej Piłki w Paryżu.

Miejmy nadzieję, że ta nagroda wpłynie pozytywnie na Zalewskiego, który na mundialu w Katarze prognozowany jest jako jeden z podstawowych zawodników naszej reprezentacji. W dotychczasowych meczach w kadrze pokazał jakim jest dużym wzmocnieniem dla drużyny Czesława Michniewicza.

Grupę Polaków na mundialu w Katarze sprawdzisz klikając tutaj.

Polska nie przegra z Argentyną? Kurs na to wynosi 2.17.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów