BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Marco Reus nie pojedzie na mundial

Marco Reus
10. listopada, 2022, 9:54
Marco Reus | Fot. Getty Images

Marco Reus to piłkarz, który przez całą karierę zmaga się z różnymi kontuzjami. Według „SkySport” kolejny uraz eliminuje go z wyjazdu na mundial do Kataru, piłkarz nie zdąży wyleczyć kontuzji przed turniejem.

Jest to ogromny cios dla Hansiego Flicka, który widział w zawodniku BVB bardzo ważną postać w zbliżających się Mistrzostwach Świata. Winna nieobecności piłkarza jest kontuzja kostki doznana 17 września w meczu z Schalke. Powrócił on niecały miesiąc później w meczu z Unionem, lecz prawdopodobnie było to za szybko i uraz nie został do końca wyleczony.

Jest to kolejna kontuzja, która eliminuje Marco Reusa z udziału w turnieju ze swoją reprezentacją. Na mundialu w 2014, którego gospodarzem była Brazylia również nie mogliśmy zobaczyć kapitana BVB w akcji. Pomimo jego nieobecności Niemcy zdobyli wtedy złoty medal po raz 4 w historii.

Dzisiaj selekcjoner reprezentacji Niemiec pokaże skład powołanych zawodników na zbliżający się mundial. Zastępcą Reusa może być jego młodszy kolega z drużyny – Youssoufa Moukoko. Byłoby to wielkie wyróżnienie dla piłkarza, która w tym roku skończy 18 lat.

Grupa E – to w niej znajdzie się reprezentacja Niemiec

Niemcy zagrają w finale mundialu w Katarze? Obstawiaj po kursie 5.70.

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać