BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy kogo Michniewicz powołał na mundial

Reprezentacja Polski
10. listopada, 2022, 14:52
Piłkarze reprezentacji Polski | Fot. pzpn.pl

Czesław Michniewicz podał 26-osbową kadrę zawodników, którą zabierze do Kataru. Są pewne niespodzianki, selekcjoner zmienił decyzje i zamiast 4 bramkarzy na mundial pojedzie tylko 3.

Zaskoczeniem w kadrze Polski może być powołanie Damiana Szymańskiego i Kamila Grosickiego. Na mundial nie pojedzie Kamil Grabara, który był przymierzany jako 4 bramkarz, lecz selekcjoner uznał, że wystarczy 3 zawodników na tę pozycję.

Brak Mateusza Klicha jest również niespodzianką, której nie wszyscy się spodziewali. Spekuluje się czy dobrym powołaniem jest Artur Jędrzejczyk, który wraca do kadry po 3 latach. Wielu kibiców na jego miejscu widziało Pawła Dawidowicza lub Pawła Bochniewicza.

Skład reprezentacji Polski na mundial w Katarze

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski

Obrońcy: Jan Bednarek, Kamil Glik, Robert Gumny, Artur Jędrzejczyk, Matty Cash, Bartosz Bereszyński, Jakub Kiwior, Mateusz Wieteska, Nicola Zalewski

Pomocnicy: Krystian Bielik, Sebastian Szymański, Damian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Szymon Żurkowski, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Karol Świderski, Krzysztof Piątek

Sprawdź grupę reprezentacji Polski na mundialu w Katarze

Kurs na wyjście z grupy Polaków to 1.85.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów