BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Znamy kadrę gospodarzy mundialu

Hassan Al-Haydos
13. listopada, 2022, 13:29
Hassan Al-Haydos | Fot. AP Photo

Félix Sánchez, który jest selekcjonerem reprezentacji Kataru powołał 26-osobową kadrę, która ma reprezentować gospodarzy na turnieju. Warto wspomnieć, że wszyscy piłkarze grają w drużynach ligi katarskiej.

Warto wyróżnić Almoeza Ali, który jest najlepszym strzelcem reprezentacji. W 82 meczach trafiał do bramki rywali aż 39 razy. Kolejnym zawodnikiem na którego warto zwrócić uwagę to Hasan Al-Haydos, który w reprezentacji zagrał aż 160 meczów.

Katar jako gospodarz turnieju zagra w grupie A z Ekwadorem, Holandia i Senegalem. Nie są faworytami do wyjścia z grupy, lecz federacja piłkarska Kataru twierdzi, że to jest „ich czas” w filmiku z przedstawieniem powołanych zawodników.

Oficjalny skład Kataru podczas Mistrzostw Świata 2022

Bramkarze: Saad Al-Sheeb, Meshaal Barsham, Yousef Hassan

Obrońcy: Abdelkarim Hassan, Boualem Khoukhi, Tarek Salman, Ró-Ró, Bassam Al-Rawi, Jassem Gaber, Homam Ahmed, Musab Kheder

Pomocnicy i napastnicy: Karim Boudiaf, Abdulaziz Hatem, Mohammed Waad, Ali Assadalla, Mostafa Tarek, Assim Madibo, Salem Al-Hajri, Hassan Al-Haydos, Akram Afif, Ismaeel Mohammad, Almoez Ali, Mohammed Muntari, Naif Al-Hadhrami, Khalid Muneer, Ahmed Alaaeldin

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj.

Kurs na wygraną Kataru z Ekwadorem to 3.30.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów