BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kontrowersje w sprawie biletów na mecz Polski z Chile

Reprezentacja Polski
15. listopada, 2022, 14:38
Reprezentacja Polski | Fot. laczynaspilka.pl

Ostatnim meczem dla reprezentacji Polski rozegranym przed wyjazdem na mundial w Katarze ma być sparing z Chile. Spotkanie zostanie rozegrane w środę na stadionie Legii Warszawa. Kibice, którzy chcą wybrać się na ten mecz będą musieli kupić bilety po zawyżonej cenie.

Sprzedaż biletów miała ruszyć we wtorek, lecz w poniedziałek wieczorem można już było kupić wejściówki na to spotkanie. Jak podaje użytkownik Twittera o nicku „PrinceRollo”, firma zajmująca się sprzedażą biletów wykupiła większość z nich i odsprzedaje po wyższej cenie.
https://twitter.com/PrinceRollo1/status/1592420125856387072

Według portalu „sport.pl” PZPN ma się odnieść do całej sytuacji w najbliższym czasie. Niestety najbardziej na aferze związanej z biletami mogą ucierpieć kibice ze względu na całe zamieszanie. Miejmy nadzieję, że sprawa się wszystko wyjaśni i żaden fan wybierający się na ten mecze nie zostanie pokrzywdzony.

Terminarz – sprawdź kiedy zostaną rozegrane mecze fazy grupowej mundialu w Katarze

Kurs na wyjście z grupy Polaków to 1.85.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów