BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Luis Enrique podczas mundialu będzie prowadził transmisje na żywo

Luis Enrique
15. listopada, 2022, 13:55
Luis Enrique | Fot. Getty Images / Denis Doyle

Selekcjoner Hiszpanii chce podczas zbliżających się Mistrzostw Świata w Katarze mieć bezpośredni kontakt z kibicami. Postanowił on, że będzie prowadził transmisje na żywo na platformie Twitch.

Luis Enrique już kilkukrotnie starł się z dziennikarzami podczas konferencji prasowych lub był niezadowolony z ich podejścia i zadawanych pytań. Podczas prowadzenia transmisji na żywo będzie on mógł wybierać pytania bezpośrednio od kibiców, którzy mogą je zadawać na grupowym czacie.

Będzie to coś nowego i możliwe, że takie rozwiązanie okaże się lepsze, żeby selekcjoner Hiszpanii mógł wytłumaczyć pewne sprawy dlaczego w danej sytuacji postanowił tak, a nie inaczej. Plusem na pewno będzie brak limitu czasowego. Czas trwania streama będzie zależał jedynie od Luisa Enrique, co może skutkować transmisjami dłuższymi niż konferencje prasowe.

Tutaj sprawdzisz z kim Hiszpania zagra na mundialu w Katarze

Kurs na wygranie grupy przez Hiszpanów to 1.90.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów