BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

ESPN wytypowało wyjście Polski z grupy

Reprezentacja Polski
17. listopada, 2022, 11:08
Reprezentacja Polski | Fot. | Adam Nurkiewicz / Getty Images

Ryan O’Hanion, dziennikarz ESPN wytypował przebieg wszystkich meczów przy pomocy Twenty First Group, firmy która dostarczyła mu informacji o indywidualnych zawodnikach oraz całych drużynach. Według niego Polska wyjdzie z grupy C.

W pierwszym meczu z reprezentacją Meksyku drużyna Czesława Michniewicza ma zremisować 1:1. Dziennikarz pisze o tym, że Polska ma najlepszego napastnika na świecie, lecz pomimo tego nie osiągnęła znaczącego sukcesu międzynarodowego. O’Hanion nie widzi dużych różnic w ogólnym postrzeganiu obu drużyn.

Następnie mecz z Arabią Saudyjską według niego ma być tym meczem, w którym Robert Lewandowski może zdobyć tyle goli, żeby zapewnić sobie nagrodę złotego buta. Dziennikarz przewiduje wygraną Polski 4:1.

W ostatnim meczu grupowym reprezentacji Polski ma dojść do remisu 1:1. Zarówno Polacy jak i kadra Argentyny ma dzięki temu rezultatowi awansować do 1/16 mundialu. Tam mamy trafić na Danię, z którą według dziennikarza ESPN przegramy 1:0.

Są to jedynie przypuszczenia na bazie zebranych informacji, lecz każdy kibic naszej reprezentacji chciałby, żeby przewidywanie fazy grupowej się sprawdziło i żebyśmy awansowali dalej. Następnie w rywalizacji z Danią moglibyśmy się zrewanżować za ostatni mecz przegrany z nimi aż 4:0.

Wierzysz w przewidywania Ryana O’Haniona? Kurs na wyjście Polski z grupy wynosi 1.85.

Sprawdź najnowsze informacji ze świata footbalu na naszej stronie.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów