BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Koszulki Holendrów po każdym meczu trafią na licytację

Reprezentacja Holandii
18. listopada, 2022, 10:57
Reprezentacja Holandii | Fot. AP PHOTO

Reprezentacja Holandii na swojej stronie internetowej wydała komunikat, w którym informuje, że po każdym meczu rozegranym na Mistrzostwach Świata w Katarze, koszulki zawodników będą wystawiane na aukcję.

Koszulki można licytować za pośrednictwem strony MATCHWORNSHIT. Aukcja zaczyna się wraz z rozpoczęciem meczu reprezentacji Holandii i będzie trwać do następnego spotkania/licytacji. W ten sposób ma być zebrana jak największa możliwa kwota.

Pieniądze z aukcji mają trafić do robotników, którzy pracowali w bardzo niekorzystnych warunkach podczas przygotowywania mundialu w Katarze. Wczoraj podczas treningu doszło do spotkania piłkarzy z migrującymi robotnikami.

Pierwszy mecz na mundialu reprezentacja Holandii rozegra w poniedziałek z Senegalem o 17:00. Już wtedy będzie można licytować koszulki piłkarzy, którzy wzięli udział w tym spotkaniu.

Sprawdź inne wiadomości ze świata piłki nożnej klikając tutaj

Kurs na zwycięstwo grupy A przez Holandię wynosi 1.40.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów