BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

FIFA została ostrzeżona przed wysoką liczbą rzutów karnych w meczach Kataru

Mundial w Katarze
19. listopada, 2022, 15:45
Mundial w Katarze | Fot. PAP

DAILYMAIL podaje, że FIFA została ostrzeżona w związku z dużą ilością rzutów karnych podyktowanych podczas sparingowych spotkań Kataru, które zostały rozgrywane za zamkniętymi drzwiami.

Alarm do FIFY został wysłany przez jednego z ich partnerów do spraw uczciwości. Reprezentacja Kataru podczas przygotowania do mundialu rozegrała kilka sparingów, do których nie ma możliwości dostępu. Podczas ich rozgrywania miało dochodzić do dyktowania ponad przeciętnej liczby rzutów karnych.

Wysoka liczba „jedenastek” mogła wynikać z chęci wpłynięcia na lepsze wyniki reprezentacji Kataru i mentalnego przygotowania zawodników do turnieju jednak nie można tego w żaden sposób potwierdzić.

Niepokojąca jest również duża ilość spotkań sparingowych rozegranych przez Katar w przygotowaniach do mundialu porównując to do innych uczestników turnieju. Od lipca Katarczycy zagrali aż 7-krotnie, a Polska dla porównani w tym samym czasie rozegrała tylko 3 mecze.

Katar już jutro rozpocznie zmagania podczas Mistrzostw Świata 2022. Ich pierwszym rywalem będzie reprezentacja Ekwadoru. Miejmy nadzieję, że na boisku podczas turnieju nie będzie tylko kontrowersji, co wokół całej otoczki związanej z gospodarzami mundialu.

Więcej informacji związanych z MŚ w Katarze znajdziesz na naszej stronie.

Kurs na wyjście Kataru z grupy wynosi 4.60.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów