BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Problemy zdrowotne angielskiego pomocnika

James Maddison
19. listopada, 2022, 13:25
James Maddison | Fot. Getty Images / James Williamson - AMA

James Maddison w ostatnim meczu przed przerwą na mundial w Katarze został zmieniony już w 25 minucie z powodu kontuzji. Na zgrupowaniu reprezentacji Anglii pomocnik ominął kolejny trening, a jego udział w Mistrzostwach Świata stoi pod znakiem zapytania.

Kłopoty zdrowotne Maddisona to problem dla Garetha Southgate’a. Pomocnik opuścił drugi trening reprezentacji Anglii i nie wiadomo, czy będzie w stanie grać podczas rozpoczynającego się już jutro mundialu w Katarze. Pierwszy mecz Anglicy zagrają 21 listopada z Iranem.

Selekcjoner reprezentacji Anglii może wymienić pomocnika Leicester na innego zawodnika jeśli jego stan zdrowotny się nie poprawi. Według „Liverpool Echo” w jego miejsce powołany zostałby Harvey Elliott. Jest to 19-letni zawodnik Liverpoolu.

Młody piłkarz nie zadebiutował jeszcze w pierwszej reprezentacji Anglii. Jest uznawany jednak za jednego z najbardziej utalentowanych Anglików, więc jego powołanie nie byłoby zaskoczeniem ze względu na kontuzję Maddisona.

Grupa B – sprawdź z kim i kiedy zagra Anglia w Katarze

Kurs na zwycięstwo Anglików z Iranem wynosi 1.36.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów