BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź drugiego dnia mundialu

Harry Kane
21. listopada, 2022, 11:20
Harry Kane | Fot. OZAN KOSE/AFP/East News

Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy Mistrzostwa Świata w Katarze. Ekwador w meczu otwarcia nie dał szans Katarowi i spokojnie wygrał 2:0. Poziom spotkania nie był za wysoki, lecz dzisiaj powinno się to zmienić bo do gry wchodzą potencjalni kandydaci do medalów.

O 14:00 w pierwszym meczu grupy B zmierzy się Anglia z Iranem. Faworytem spotkania bez wątpienia jest drużyna Synów Albionu, lecz są trapieni przez kontuzje. Nie wiadomo czy do zdrowia wróci James Maddison, który przez wielu ekspertów powinien być jedną z kluczowych postaci reprezentacji Anglii.

Następnym spotkaniem zamkniemy pierwszą kolejkę w grupie A. Senegal o 17:00 podejmie Holandię. Europejczycy są faworytami tego spotkania tym bardziej, że w kadrze Senegalu zabraknie ich największej gwiazdy, Sadio Mane. Według kibiców zwycięzca tego meczu wyjdzie z pierwszego miejsca z grupy.

Ostatni mecz podczas drugiego dnia mundialu to spotkanie pomiędzy USA a Walią. Nie ma tutaj wyraźnego faworyta. Drużyna Stanów Zjednoczonych ma kilku zawodników grających na światowym poziomie. Walia natomiast to kolektyw z Garethem Balem na czele, który w barwach swojego kraju zawsze rozgrywa dobre spotkania.

Sprawdź terminarz i zobacz kiedy rozgrywane będą mecze w innych grupach

Kurs na zwycięstwo Holandii z Senegalem wynosi 1.72

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać