BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Remisujemy z Meksykiem w pierwszym meczu na mundialu w Katarze

Ochoa broni karnego Lewandowskiego
22. listopada, 2022, 18:19
Ochoa broni karnego Lewandowskiego | Fot. PAP/EPA

Reprezentacja Polski zmagania na Mistrzostwach Świata w Katarze rozpoczęła od remisu 0:0 z Meksykiem. Gra była bardzo słaba, lecz mieliśmy szansę na wygranie tego meczu. Niestety Robert Lewandowski nie wykorzystał karnego.

Niestety ale to chyba najsłabszy mecz jaki mogliśmy oglądać dotychczas na mundialu w Katarze. Spotkanie było bardzo zamknięte przez co jedyną dobrą sytuacją bramkową w meczu był rzut karny dla reprezentacji Polski w 58 minucie. Niestety nasz kapitan, Robert Lewandowski nie wykorzystał „jedenastki”.

Na wyróżnienie w naszej drużynie zasługuje Bartosz Bereszyński i Wojciech Szczęsny. Obrońca wyglądał najlepiej z naszych zawodników grających w polu, a bramkarz był pewnym punktem. Nie miał za dużo do roboty, lecz gdy przyszedł moment zagrożenie był na posterunku i nie pozwolił na stratę bramki.

Plusem tego meczu jest to, że nie przegraliśmy pierwszego spotkania na mundialu. Boli brak 3 punktów ze względu na słaby Meksyk i niewykorzystany rzut karny. Jeśli marzymy o wyjściu z grupy nasza gra musi się bardzo poprawić w spotkaniach z Arabią Saudyjską i Argentyną.

Grupa C – sprawdź tabelę grupy Polaków

Kurs na wygrana Polski w meczu z Arabią Saudyjską wynosi 1.74.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów