BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Skład Polski na mecz z Meksykiem

Robert Lewandowski i Nicola Zalewski
22. listopada, 2022, 14:58
Robert Lewandowski i Nicola Zalewski | Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Już za kilkanaście minut rozpocznie się pierwszy mecz Polski na mundialu w Katarze. Kadra Czesława Michniewicza o 17:00 podejmie Meksyk. Znamy składy w jakich zagrają obie drużyny.

Czesław Michniewicz zdecydował się na ustawienie 4 obrońcami. Na bramce bez niespodzianki będzie Wojciech Szczęsny, w linii obrony zobaczymy Casha, Kiwiora, Glika i Bereszyńskiego. Przed nimi zagrają Zalewski, Zieliński, Sebastian Szymański, Krychowiak i Kamiński. Jako napastnik zagra kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski.

Mecz z Meksykiem jest bardzo ważny. Czesław Michniewicz poszedł w stronę tradycyjnego ustawienia z 4 obrońcami. Według wielu kibiców właśnie w takim ustawieniu nasza linia defensywy sprawuje się najlepiej. Na skrzydłach młodzi zawodnicy mają rozruszać przeciwników, a o gole ma zadbać najlepszy piłkarz w historii Polski, Robert Lewandowski.

Sprawdź informacje z naszej grupy klikając tutaj

Kurs na zwycięstwo Polski z Meksykiem to 3.25.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów