BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź trzeciego dnia mundialu

Reprezentacja Polski
22. listopada, 2022, 7:15
Reprezentacja Polski | Fot. Adam Nurkiewicz / Getty Images

Na ten dzień polscy kibice czekali od dawna. Dzisiaj grupowe zmagania rozpoczną zespoły z grupy C i D, czyli w akcji zobaczymy reprezentantów Polski.

Pierwszy mecz rozpocznie się o 11:00 a w nim zagra Argentyna z Arabią Saudyjską. Zespół z Ameryki Południowej jest jednym z faworytów do wygrania mundialu. Spotkanie z Arabią według wielu ma być formalnością i pokazem siły ofensywnej zespołu prowadzonego przez Lionela Scaloniego.

Następnie o 14:00 Dania zmierzy się z reprezentacją Tunezji. Europejczycy są faworytem tego spotkania. Według wielu Dania może zostać czarnym koniem turnieju. Przypomnijmy, że na zeszłorocznym EURO doszli oni aż do półfinału.

I nareszcie długo wyczekiwany przez Polskich kibiców mecz naszej reprezentacji. O 17:00 kadra Czesława Michniewicza podejmie reprezentację Meksyku. Prawdopodobnie jest to mecz o drugie miejsce w naszej grupie. Oba zespoły w sparingach przed mundialem nie zaprezentowały dobrej formy, lecz to nasi piłkarze wygrali, a Meksyk przegrał swój ostatni mecz.

Na koniec dnia o 20:00 w akcji będziemy mogli zobaczyć obrońców tytułu, reprezentację Francji. Trapiona wieloma kontuzjami kadra Didiera Deschampsa jest nadal jednym z faworytów do medalów. Pierwszy mecz rozegrają z zespołem Australii.

Sprawdź terminarz na następne dni na naszej stronie.

Kurs na zwycięstwo Francji z Australią to 1.27.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów