BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Lucas Hernandez poza mundialem

Lucas Hernandez
23. listopada, 2022, 11:11
Lucas Hernandez | Fot. Reuters

We wczorajszym wygranym meczu Francji z Australią, Lucas Hernandez został zmieniony już w 12 minucie przez swojego brata, Theo. Jak się okazało kontuzja jest na tyle poważna, że to koniec mundialu dla obrońcy.

Jak podaje L’Equipe Lucas Hernandez uszkodził więzadła krzyżowe prawego kolana i przez to dla niego jest to koniec turnieju w Katarze. To kolejna kontuzja w kadrze Francji, którzy mieli duże problemy zdrowotne przed mundialem. Niestety Didier Deschamps nie może już nikogo powołać w miejsce obrońcy.

Jest to problem dla selekcjonera reprezentacji Francji tym bardziej ze względu na to, że na pozostałą część turnieju został mu tylko jeden lewy obrońca, Theo Hernandez. Deschamps powołał jedynie braci Hernandez na lewą stronę obrony nie biorąc pod uwagę m.in. Ferlanda Mendy’ego z Realu Madryt.

Sprawdź co się działo w meczu Francji z Australią

Kurs na zwycięstwo Francji z Tunezją wynosi 1.34.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów