1400 PLN za dokonanie pierwszego depozytu
Otrzymać

Zapowiedź czwartego dnia mundialu

Kevin De Bruyne
23. listopada, 6:40
Kevin De Bruyne | Fot. Newspix.pl / ZUMA

Czwarty dzień mundialu to zmagania w grupie E i F. Turniej zaczynają dzisiaj takie potęgi jak Hiszpania czy Niemcy, którzy zawsze są w gronie faworytów do medali. Sprawdź jakie mecze dzisiaj będą rozgrywane w Katarze.

Pierwszy mecz o 11:00 rozegrają reprezentacje Maroka i Chorwacji. Europejczycy są faworytem tego spotkania, lecz Maroko jest w stanie zaskoczyć kadrę Zlatko Dalicia. Zapowiada się ciekawy mecz miejmy nadzieję, że ze sporą ilością bramek.

W następnym spotkaniu o 14:00 reprezentacja Niemiec zmierzy się z Japonią. Nasi sąsiedzi to duży faworyt, w kwalifikacjach do tego turnieju zdobyli najwięcej punktów z całej Europy. Pomimo średnich występów w ostatnich meczach Ligi Narodów, reprezentacja Niemiec to drużyna turniejowa i prawdopodobnie będzie walczyć o medale.

W trzecim meczu, który rozpocznie się o 17:00 Hiszpania podejmie Kostarykę. Kadra Luisa Enrique według bukmacherów nie powinna mieć najmniejszych problemów z drużyną z Ameryki. Zespół Hiszpanii nie ma wielkich gwiazd w porównaniu z poprzednimi latami, lecz jako kolektyw to świetna drużyna, która jest w stanie wygrać z każdym.

Ostatnim spotkaniem będzie mecz Belgii z Kanadą rozgrywany o 20:00. Europejczycy są faworytem, lecz Kanada zrobiła postępy i nie można jej lekceważyć. Belgowie w ostatnim sparingu przed mundialem przegrali z Egiptem 2:1, lecz ten mecz nie powinien być wyznacznikiem ich aktualnej formy.

Sprawdź cały terminarz fazy grupowej mundialu w Katarze

Kurs na zwycięstwo Niemców z Japonią wynosi 1.44.

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
100% bonus do kwoty 500 PLN!
Otrzymać