BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Dublet Richarlisona daje zwycięstwo Brazylii

Radość reprezentacji Brazylii
24. listopada, 2022, 21:08
Radość reprezentacji Brazylii | Fot. Jewel Samad / AFP

W ostatnim dzisiejszym meczu na mundialu w Katarze reprezentacja Brazylii wygrała 2:0 z Serbią po trafieniach Richarlisona. Canarinhos pokazali dzisiaj, że są jednym z faworytów do zdobycia złotego medalu.

Brazylia od początku spotkania przejęła kontrolę i zaczęła dominować reprezentację Serbii. W pierwszej połowie nie zdołali pokonać bramkarza przeciwników pomimo 3 celnych strzałów na bramkę.

W drugiej połowie znakomitym instynktem strzeleckim popisał się Richarlison, który wyprowadził Brazylie na prowadzenie w 62 minucie, a 11 minut później ustalił wynik pięknym trafieniem z przewrotki. Podczas meczu mogliśmy obserwować brazylijską magię, którą niemal każdy ofensywny gracz Canarinhos starał się prezentować.

Wynik mógł być wyższy, lecz albo na drodze stanął serbkski golkiper albo piłka trafiała w obramowanie bramki. Niepokojący może być fakt, że Neymar mógł odnieść jakiś uraz i dlatego został zmieniony w drugiej połowie spotkania.

Sprawdź tabelę i terminarz grupy H

Kurs na wygraną Brazylii z Szwajcarią wynosi 1.38.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów