BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź piątego dnia mundialu

Richarlison i Neymar
24. listopada, 2022, 8:53
Richarlison i Neymar | Fot. Getty Images

W piąty dzień mundialu w Katarze zobaczymy zmagania w grupie G I f. Do gry wkraczają jedni z faworytów całego turniej, czyli reprezentacja Brazylii. Oprócz nich będziemy mogli zobaczyć w akcji Portugalię z Cristiano Ronaldo na czele.

Pierwszy mecz rozpocznie się o 11:00 a zagrają w nim reprezentacje Szwajcarii i Kamerunu. Ten mecz zapowiada się na bardzo wyrównująco, Europejczycy z Granitem Xhaką na czele, który w kadrze narodowej gra bardzo dobrze mogą być czarnym koniem turnieju, lecz Kamerun według Samuela Eto’o mają wygrać mundial.

O 14:00 Urugwaj podejmie zespół Korei Południowej. Zespół z Ameryki Południowej również może osiągnąć wiele w Katarze ze względu na kolektyw drużyny złożony z graczy grających na najwyższym światowym poziomie. Kore może zaskoczyć jak inny zespół z Azji, Japonia która wygrała wczoraj z Niemcami.

O 17:00 do gry wchodzi Portugalia z zespołem pełnym gwiazd, która przyjechała powalczyć o strefę medalową. Mają bardzo mocną kadrę złożoną z doświadczonych i młodych zawodników. Ich rywalem będzie Ghana, której szanse są szacowane na niewielkie w starciu z drużyną Fernando Santosa.

W ostatnim meczu o 20:00 zobaczymy w akcji Brazylię i Serbię. Canarinhos na każdych Mistrzostwach Świata są w gronie faworytów do wygrania turnieju. Zespół z Europy może okazać się jedną z rewelacji turnieju ze względu na ofensywnych zawodników grających w bardzo silnych klubach w Europie.

Sprawdź informację z Mistrzostw Świata w Katarze na naszej stronie

Kursa na zwycięstwo Brazylii z Serbią wynosi 1.46.

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać