BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Anglia remisuje z USA

Mason Mount
25. listopada, 2022, 21:00
Mason Mount | Fot. PATRICK T. FALLON / AFP

W ostatnim meczu dzisiejszego dnia reprezentacja Anglii zmierzyła się ze Stanami Zjednoczonymi. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Cały mecz był bardzo wyrównany, reprezentacja Stanów Zjednoczonych bardzo dobrze się ustawiała w obronie przez co angielscy napastnicy nie mogli dojść do klarownych sytuacji. W pierwszej połowie najlepszą okazję miał Weston McKennie, lecz nieczysto trafił w piłkę i przeniósł ją nad bramką rywali.

W drugiej połowie zmieniło się niewiele, nadal więcej zagrożenia stwarzała drużyna USA, lecz po wejściu na murawę Jacka Grealisha obraz meczu nieco się odmienił na korzyść Anglii. Nadal nie mogli oni stworzyć dogodnej sytuacji i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Dzięki temu wynikowi sytuacja w grupie A wygląda bardzo ciekawie i o awansie będzie decydowała ostatnia kolejka, w której Anglia zmierzy się z Walią, a drużyna USA podejmie Iran.

Sprawdź tabelę grupy B

Kurs na wygraną USA z Iranu wynosi 1.92.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów