BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy kto posędziuje Polakom drugi mecz na mundialu

Wilton Sampaio
25. listopada, 2022, 16:43
Wilton Sampaio | Getty Images

Już jutro reprezentacja Polski zagra drugi mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. O 14:00 kadra Czesława Michniewicza podejmie zespół Arabii Saudyjskiej. Sędzią tego spotkania będzie Wilton Sampaio z Brazylii.

Po bezbramkowym remisie z Meksykiem, reprezentacja Polski jutro zmierzy się z Arabią Saudyjską o 3 punkty, które przybliżyły by Polaków do wyjścia z grupy. Znamy obsadę sędziowską tego spotkania. Jako głównego arbitra zobaczymy Wiltona Sampaio, sędziowie liniowi to Bruno Boschilia i Bruno Pires, a sędzią technicznym będzie Kevin Ortega.

Wilton Sampaio to Brazylijczyk, który od 2013 jest sędzią FIFA. Podczas tego mundialu sędziował mecz Holandii z Senegalem i dostał dobre opinie po tym spotkaniu. Warto dodać, że w tym roku był sędzią finału Puchary Brazylii wygranym przez Flamengo z Corinthians po rzutach karnych.

Sprawdź tabelę grupy Polaków na mundialu w Katarze

Kurs na zwycięstwo Polaków w meczu z Arabią Saudyjską wynosi 1.78.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów