BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Skład Polski na mecz z Arabią Saduyjską

Arkadiusz Milik
26. listopada, 2022, 11:46
Arkadiusz Milik | Fot. Getty Images

Wiemy na kogo Czesław Michniewicz postawił w dzisiejszym meczu z Arabią Saudyjską. Względem starcia z Meksykiem polski szkoleniowiec dokonał 3 zmian personalnych.

Selekcjoner reprezentacji Polski od początku spotkania da szansę Frankowskiemu, Milikowi i Bielikowi, którzy w meczu z Meksykiem weszli z ławki. Zastąpią oni Kamińskiego, Zalewskiego i Sebastiana Szymańskiego, którzy w pierwszym meczu na mundialu nie pokazali się z najlepszej strony.

Zmiany personalne wymuszają również zmianę ustawienia naszej reprezentacji. Czesław Michniewicz zdecydował się na przejście na dwóch napastników. Arek Milik może odciążyć Roberta Lewandowskiego i dzięki temu nasz kapitan może mieć więcej miejsca na boisku.

Miejmy nadzieję, że Polacy w takim składzie zagrają lepiej niż z Meksykiem i wygrają mecz z Arabią Saudyjską. Zdobycie 3 punktów w tym meczu dało by nam dobrą pozycję przed ostatnia kolejką, w której zagramy z reprezentacją Argentyny.

Sprawdź tabelę grupy C

Kurs na zwycięstwo Polaków w meczu z Arabią Saudyjską wynosi 1.88.

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów