BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Kostaryka wygrywa z Japonią

Strzelec bramki - Keysher Fuller
27. listopada, 2022, 12:08
Strzelec bramki - Keysher Fuller | Fot.PAP/EPA / Ali Haider

Kostaryka niespodziewanie wygrywa z Japonią. Zespół, który został zmiażdżony przez Hiszpanię pokonuje drużynę, która wygrała z Niemcami.

Japonia przez większość spotkania prowadziła mecz i utrzymywała się przy piłce. Stwarzali sytuacje do oddani strzału, lecz żaden z nich nie trafił do bramki pilnowanej przez Keylora Navasa. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisie.

W drugiej części meczu nadal Azjaci próbowali pokonać bramkarza Kostaryki, lecz nie przynosiło to zamierzonych skutków. Ku zdziwieniu wszystkich to Kostaryka zdobyła gola w 81 minucie po ładnym uderzeniu lewą nogą przez Fullera. Bramkarz Japonii mógł lepiej się zachować przy swojej interwencji o co trener może mieć do niego pretensje po meczu.

Zwycięstwo Kostaryki powoduje, że sytuacja w tej grupie staje się jeszcze ciekawsza. Jeśli Niemcy wygrają z reprezentacją Hiszpanii to każda drużyna będzie miała 3 punkty na swoim koncie przed ostatnią kolejką.

Zobacz tabelę grupy E

Kurs na zwycięstwo Kostaryki z Niemcami wynosi 24.0.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów