BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź ósmego dnia mundialu

Ferran Torres
27. listopada, 2022, 9:34
Ferran Torres | Fot. Javier Soriano / AFP

Dzisiaj drugą kolejkę na MŚ w Katarze zagrają drużyny z grupy E i F. Wieczorem będziemy mogli oglądać starcie dwóch gigantów, którzy przed turniejem byli stawiani jako faworyci do zdobycia medali. 

Pierwszy mecz o 11:00 będzie starciem Japonii z Kostaryką. Azjaci w pierwszej kolejce sprawili niespodziankę natomiast Kostaryka została rozbita przez Hiszpanię aż 7:0. Jeśli Japonia zdobędzie 3 punkty to praktycznie zapewni sobie udział w fazie pucharowej turnieju.

Drugie spotkanie to starcie Maroko i Belgii. Europejczycy skromnie pokonali Kanadę w pierwszym meczu, a zespół z Afryki bezbramkowo zremisował z Chorwacją. Dużym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Belgii.

W meczu o 17:00 zagrają Chorwacja i Kanada. To spotkanie prezentuje się bardzo ciekawie. Chorwaci to finaliści ubiegłego mundialu, a Kanadyjczycy według wielu kibiców są uważani za czarnego konia turnieju.

Na sam koniec czeka nas starcie gigantów czyli spotkanie Hiszpanii z Niemcami o 20:00. Hiszpanie w pięknym stylu rozbili Kostarykę, a Niemcy przegrali niespodziewane z Japonią. Nasi zachodni sąsiedzi jeśli przegrają to odpadną z MŚ co byłoby ogromnym zaskoczeniem.

Sprawdź wiadomości z mundialu w Katarze klikając tutaj

Kurs na zwycięstwo Hiszpanii z Niemcami wynosi 2.37.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów