BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź dziesiątego dnia mundialu

Reprezentacja USA
29. listopada, 2022, 9:13
Reprezentacja USA | Fot. PressFocus

Dzisiaj rozpoczynamy ostatnią kolejkę fazy grupowej Mistrzostw Świata w Katarze. Obydwa mecz każdej grupy będą rozgrywane w tym samym czasie. Dzisiejsze spotkania zadecydują jakie drużyny wyjdą z grupy A i B.

Mecze grupy A rozpoczną się o 16:00. Lider grupy, reprezentacja Holandii zagra z Katarem. Gospodarze turnieju nie mają już szans na wyjście z grupy, a Europejczykom wystarczy remis, żeby przejść do fazy pucharowej. Ogromnym faworytem tego spotkania jest Holandia.

W tym samym czasie będzie rozgrywany drugi mecz tej grupy, w którym Ekwador zmierzy się z Senegalem. Po dwóch kolejkach Ekwador potrzebuje jedynie remisu w tym starciu natomiast Afrykańczycy muszą wygrać, żeby awansowali do kolejnej fazy turnieju.

O 20:00 drużyny z grupy B zaczną swoje ostatnie mecze fazy grupowej. Reprezentacja Anglii zagra z Walią. Synowie Albionu mogą zremisować i nadal wyjdą z grupy, Walijczycy natomiast potrzebują zwycięstwa i korzystnego rezultatu w drugim spotkaniu, żeby przejść do fazy pucharowej.

Drugim meczem jest starcie USA z Iranem. Reprezentacja Stanów zjednoczonych może awansować dalej jeśli pokonają swoich rywali. Irańczykom wystarczy remis jeśli Walia nie wygra z Anglią. Obie drużyny pokazały, że potrafią ciekawie grać w piłkę i to spotkanie zapowiada się bardzo interesująco.

Sprawdź tabele grupy A i grupy B

Kurs na wygraną USA z Iranem wynosi 2.07.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów