BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Czesław Michniewicz na dłużej jako selekcjoner reprezentacji Polski

Czesław Michniewicz
1. grudnia, 2022, 13:36
Czesław Michniewicz | Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Reprezentacja Polski we wczorajszym meczu z Argentyną przegrała 2:0. Dzięki lepszemu bilansowi bramek niż Meksyk to kadra Czesława Michniewicza awansowała do fazy pucharowej mundialu. Dzięki temu selekcjoner reprezentacji Polski zapewnił sobie przedłużenie umowy.

Jak podaje Weszło Czesław Michniewicz w umowie miał zawartą klauzulę, że w razie awansu do 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze jego kontrakt automatycznie przedłuży się do końca eliminacji EURO 2024. Dotychczasowa umowa obowiązywała do końca mundialu.

Czesław Michniewicz jako selekcjoner reprezentacji Polski rozegrał 12 meczów. Pięć z nich zakończyło się naszymi zwycięstwami, na swoim koncie ma również cztery porażki i trzy remisy. Najbliższe spotkanie jego kadra zagra z Francją w niedzielę 4 grudnia o 16:00 w 1/8 finału mundialu w Katarze.

Sprawdź najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej na naszej stronie

Kurs na zwycięstwo Polaków z Francją wynosi 12.00.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów