BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź dwunastego dnia mundialu

Antonio Rudiger
1. grudnia, 2022, 8:20
Antonio Rudiger | Fot. PAP/EPA

Przed nami przedostatni dzień zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Świata w Katarze. Dzisiaj dowiemy się jakie drużyny awansują dalej z grupy E i F.

Spotkania grupy F rozpoczną się o 16:00. W hitowym starciu tego dnia Chorwacja podejmie reprezentację Belgii. Wicemistrzowie świata potrzebują remisu i zapewnią sobie awans bez patrzenia na wynik drugiego meczu. Belgowie natomiast muszą zdobyć 3 punkty ewentualnie zremisować i liczyć, że Kanada wygra wysoko z Marokiem.

Drugim spotkaniem tej grupy jest rywalizacją Maroko z Kanadą. Kanadyjczycy nie mają żadnych punktów na koncie a co z tym się wiąże nie mają już szans na przejście do kolejnej fazy turnieju. Maroko wystarczy remis do awansu, jeśli przegrają to nadal mogą wyjść jeśli Chorwacja ogra reprezentację Belgii.

O 20:00 rozpoczniemy ostatnią kolejkę grupy E. Hiszpania zagra z Japonią. Europejczykom wystarczy remis i zapewnią sobie awans, Azjatom również podział punktów może dać awans jeśli w drugim meczu padnie korzystny dla nich wynik. Wygrana natomiast sprawi, że na pewno wyjdą z grupy.

W drugim spotkaniu tej grupy Niemcy zagrają z reprezentacją Kostaryki, która po sensacyjnej wygranej z Japonią aktualnie zajmuje 3 miejsce w grupie. Nasi zachodni sąsiedzi potrzebują 3 punktów jeśli chcą zagrać dalej. Muszą oni wygrać kilkoma bramkami, żeby mieć lepszy bilans od Japonii jeśli ta zremisuje z Hiszpanią.

Sprawdź sytuację w grupie Egrupie F

Kurs na zwycięstwo Hiszpanii z Japonią wynosi 1.43.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów