BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapowiedź trzynastego dnia mundialu

Fede Valverde
2. grudnia, 2022, 10:15
Fede Valverde | Fot. Jung Yeon-Je / AFP

Przed nami ostatnie spotkania fazy grupowej. Dzisiaj dowiemy się jakie drużyny z grupy G i H awansują dalej. Pewne awansu na ten moment są jedynie Portugalia i Brazylia, które po dwóch kolejkach mają na swoim koncie 6 punktów.

O 16:00 rozegrane zostaną mecze w grupie H. Ghana zagra z Urugwajem, a Portugalia podejmie Koreę Południową. Europejczycy jako jedyni pewni są awansu do następnej fazy. Największe szanse z pozostałych ma Ghana, której zwycięstwo zapewni awans. Urugwaj i Korea również mogą wyjść jeśli zwyciężą, lecz muszą wtedy liczyć na korzystny dla nich wynik drugiego spotkania.

Grupa G swoje mecze rozpocznie o 20:00. Pewna awansu Brazylia zagra z Kamerunem, a Serbia podejmie Szwajcarie. Podobnie jak w grupie H, pozostałe trzy drużyny nadal mają szanse na awans. Kamerun i Serbia muszą wygrać i liczyć na lepszy bilans bramkowy od przeciwników. Szwajcaria dzięki wygranej awansowałaby bez patrzenia na innych rywali grupowych.

Sprawdź aktualną tabelę grupy Ggrupy H

Kurs na zwycięstwo Brazylii z Kamerunem wynosi 1.45.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów