BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Francją

Reprezentacja Polski
4. grudnia, 2022, 13:44
Reprezentacja Polski | Fot. ANDREJ ISAKOVIC / AFP

Czesław Michniewicz względem ostatniego meczu z Argentyną dokonał 2 zmian. Selekcjoner zdecydował się na granie tylko jednym napastnikiem, a nie dwójką jak w poprzednim spotkaniu.

Na boisku od pierwszych minut nie zobaczymy Krystiana Bielika i Karola Świderskiego. W ich miejsce trener wystawił Sebastiana Szymańskiego i Jakuba Kamińskiego. Oznacza to, że Robert Lewandowski będzie grał jako jedyny napastnik, lecz będziemy mieli dwóch nominalnych skrzydłowych, czego mogło brakować w ostatnim meczu grupowym.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Francją: Szczęsny, Bereszyński, Glik, Kiwior, Cash, Frankowski, Krychowiak, Sebastian Szymański, Zieliński, Kamiński, Lewandowski

Początek meczu z Francją już o 16:00. Zwycięzca tego spotkania zagra na drużynę, która okaże się lepsza w meczu Anglia – Senegal.

Sprawdź terminarz fazy pucharowej MŚ w Katarze klikając tutaj

Kurs na to, że Polska nie przegra meczu w regulaminowych 90 minutach wynosi 3.30.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów