BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Samuel Eto’o zaatakował kibica

Samuel Eto'o
6. grudnia, 2022, 13:51
Samuel Eto'o | Fot. PAP/EPA

Samuel Eto’o to legenda afrykańskiej piłki nożnej. Przed laty reprezentował barwy takich klubów jak Barcelona, Inter czy Chelsea. Obecnie jest prezesem kameruńskiej federacji piłki nożnej. Po meczu Brazylia – Korea Południowa zaatakował on jednego z kibiców pod stadionem.

Po spotkaniu opuszczał on stadion wraz ze swoją ekipą. Kibice gdy go zobaczyli poprosili o zrobienie pamiątkowych zdjęć z legendarnym zawodnikiem. Na początku nie miał z tym problemu, lecz po chwili odszedł. Jeden z fanów powiedział wtedy coś do Kameruńczyka, co go bardzo zagotowało.

Były zawodnik po chwili ruszył na kibica chcąc zrobić mu krzywdę. Uniemożliwili mu to na początku jego ludzie, którzy nie chcieli, żeby Kameruńczyk atakował fana. Po chwili znalazł moment, w którym kibic się schylał i wtedy uderzył go kolanem w głowę. Całe zajście zobaczycie na filmie udostępnionym przez dziennik ” La Opinion”.

Sprawdź najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej na naszej stronie

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów