BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Zapadła decyzja w sprawie przyszłości Hansiego Flicka

Hansi Flick
7. grudnia, 2022, 18:21
Hansi Flick | Fot. Alexander Hassenstein/Getty Images

Reprezentacja Niemiec odpadał z Mistrzostw Świata w Katarze po fazie grupowej zajmując trzecie miejsce za Hiszpanią i Japonią. Frustracja w narodzie była ogromna, a przyszłość selekcjonera niepewna. Dzisiaj zapadła decyzja, że Hansi Flick nadal pozostanie trenerem reprezentacji Niemiec.

Jak podaje BILD dzisiaj doszło do spotkania Flicka z przedstawicielami niemieckiego związku piłki nożnej. Szkoleniowiec nadal ma pełnić rolę selekcjonera reprezentacji Niemiec. Związek pragnie, żeby EURO 2024 rozgrywane w Niemczech było sukcesem i o to ma zapewnić dotychczasowy trener.

Dotychczas Hansi Flick jako selekcjoner reprezentacji Niemiec rozegrał 19 meczów, z czego 11 wygrał, 6 zremisował, a 2 zakończyły się porażkami Niemców. Ma on za zadanie poprowadzić kadrę naszych zachodnich sąsiadów do sukcesu podczas EURO 2024, które będą rozgrywane w Niemczech.

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej znajdziesz tutaj

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów