BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Znamy wszystkich ćwierćfinalistów mundialu w Katarze

Radość reprezentacji Brazylii
7. grudnia, 2022, 11:04
Radość reprezentacji Brazylii | Fot. GLYN KIRK / AFP

Za nami zmagania w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Wczorajszy mecz Hiszpanii z Marokiem był jedynym spotkaniem, w którym faworyt nie przeszedł do kolejnej fazy turnieju.

Pierwsze spotkanie w ćwierćfinale mundialu w Katarze rozpocznie się 9 grudnia o 16:00. W tym meczu wicemistrzowie świata, Chorwaci zagrają z jednym z faworytów, reprezentacją Brazylii. Zawodnicy z Ameryki Południowej są faworytami tego spotkania, lecz Chorwacja na poprzednim mundialu udowodniła, że może wygrać z każdą drużyną na świecie.

Drugie spotkanie w tym dniu to mecz Holandii z Argentyną, który rozpocznie się o 20:00. Europejczycy po dobrej grze pokonali USA. Argentyna natomiast po meczu walki wygrała z Australią. Argentyńczycy są jednym z kandydatów do złota, więc w meczu z Holendrami będą faworytem.

Trzeci mecz ćwierćfinałowy rozpocznie się 10 grudnia o 16:00, a zagrają w nim Maroko i Portugalia. Afrykańczycy po serii rzutach karnych okazali się lepsi od Hiszpanów. Portugalia natomiast rozbiła Szwajcarię wygrywając z nimi 6:1.

Ostatni mecz w 1/4 rozegrany zostanie 10 grudnia o 20:00. Broniący tytułu, Francuzi zmierzą się z świetnie dysponowaną reprezentacją Anglii. Zapowiada się to na najbardziej wyrównany mecz tej fazy turnieju, lecz lekkim faworytem jest reprezentacja Francji, która z Mbappe na czele celuje w złoty medal, tak jak to zrobili 4 lata temu.

Sprawdź terminarz fazy pucharowej MŚ w Katarze na naszej stronie

Kurs na zwycięstwo Francji z Anglią wynosi 2.45.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów