BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Media ujawniają następcę Luisa Enrique

Luis Enrique
8. grudnia, 2022, 10:02
Luis Enrique | Fot. Glyn KIRK / AFP

Reprezentacja Hiszpanii po rzutach karnych odpadła w 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze z Marokiem. Zawód nad słabym wynikiem kadry jest ogromny, według Cadena SER Luis Enrique nie będzie już selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii.

Luis Enrique nie otrzyma propozycji nowego kontraktu, który wygasa pod koniec roku. Jego miejsce ma zająć Luis de la Fuente. Jest to trener, który od 2013 pracuje z reprezentacjami młodzieżowymi Hiszpanii. Jego największe sukcesy to Mistrzostwo Europy u-19 i u-21.

Anton Maena w programie „El Larguero” powiedział, że szatnia byłaby zadowolona z tego trenera. Pracował on w przeszłości z większością obecnych kadrowiczów, a sam selekcjoner bardzo się rozwinął.

W ciągu najbliższych dni mamy dowiedzieć się o przyszłości Luisa Enrique, która wydaje się, że nie będzie związana z drużyną narodową Hiszpanii. W przeszłości mówiło się, że jego następcą ma być Marcelino, lecz obecnie zdecydowanym faworytem jest Luis de la Fuente.

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej znajdziesz na naszej stronie

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów