BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Problemy zdrowotne pomocnika Argentyny

Rodrigo de Paul
8. grudnia, 2022, 14:23
Rodrigo de Paul | Fot. Getty Images / Juan Manuel Serrano Arce

Argentyna pokonała w 1/8 MŚ w Katarze reprezentację Australii i przeszła do kolejnej fazy turnieju. Już jutro w meczu ćwierćfinałowym zagrają z Holandią. Jeden z kluczowych zawodników, Rodrigo de Paul ma problemy zdrowotne i nie wiadomo czy zagra w jutrzejszym spotkaniu.

Pomocnik miał we wtorkowym treningu poczuć ból w prawej nodze, a dokładnie w ścięgnie podkolanowym. Następnego dnia trenował indywidualnie i jego występ w piątek stoi pod znakiem zapytania. O wszystkim ma zadecydować sztab reprezentacji Argentyny, który stwierdzi, czy jego zdrowie pozwoli mu rozegrać mecz.

Rodrigo de Paul podczas Mistrzostw Świata w Katarze rozegrał wszystkie możliwe minuty w czterech spotkaniach. Jest to jeden z najważniejszych zawodników kadry, która celuje w strefę medalową podczas tegorocznego mundialu.

Sprawdź terminarz fazy pucharowej MŚ w Katarze na naszej stronie

Kurs na zwycięstwo Argentyny z Holandią wynosi 2.28.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów