BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Nenad Bjelica otwary na rozmowy o prowadzenie reprezentacji Polski

Nenad Bjelica
9. grudnia, 2022, 13:33
Nenad Bjelica | Fot. Cyfrasport

Nenad Bjelica to 51-letni chorwacki trener, który jest znany polskim kibicom z prowadzenia pierwszej drużyny Lecha Poznań w latach 2016-2018. Od sierpnia nie pracuje z żadnym klubem, wtedy to bowiem został zwolniony z NK Osijek. Jest on otwarty na rozmowy w sprawie objęcia reprezentacji Polski.

Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty przeprowadził z nim rozmowę o poczynaniach reprezentacji Chorwacji na Mistrzostwach Świata w Katarze. Ze względu na niewiadomą przyszłość Czesława Michniewicza, redaktor spytał o to czy nie chciałby zostać szkoleniowcem polskiej kadry. Chorwat odpowiedział następująco:

Polska ma obecnie selekcjonera, więc byłoby nieelegancko mówić w takiej sytuacji, czy ta posada by mnie interesowała. Natomiast powiem tak: faktycznie, obecnie nie jestem nigdzie zatrudniony, a to oznacza, że jestem otwarty na wszelkie rozmowy. Z każdym.

Jeśli Cezary Kulesza nie zdecydowałby się na przedłużenie umowy z Czesławem Michniewiczem, doświadczony Chorwat mógłby być jednym z kandydatów do objęcia posady selekcjoner reprezentacji Polski. Fakt, że pracował w Polsce i zna nasze „podwórko” byłby dużym atutem dla zagranicznego szkoleniowca.

Sprawdź najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej klikając tutaj

 

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać