BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Czy Szymon Marciniak posędziuje finał mundialu

Szymon Marciniak i Olivier Giroud
11. grudnia, 2022, 16:36
Szymon Marciniak i Olivier Giroud | Fot. PAP/EPA / Tolga Bozoglu

Szymon Marciniak dotychczas podczas Mistrzostw Świata w Katarze sędziował 2 spotkania. Według TVP SPORT polska ekipa sędziowska z Szymonem Marciniakiem na czele zostają do końca mundialu i mają szansę na sędziowanie meczu strefy medalowej.

Szymon Marciniak dotychczas na mundialu w Katarze sędziował 2 spotkania. Pierwsze z nich to mecz fazy grupowej Francji z Danią, a drugi to spotkanie w 1/8, w którym Argentyna podejmowała Australię. Za te mecze zebrał wysokie noty od FIFA.

Ponad połowa głównych sędziów opuściła już Katar, niektórzy mają to zrobić jutro, lecz polscy sędziowie zostaną w Doha do końca mundialu. Oznacza to, że mają bardzo dużą szansę, żeby zostali wyznaczeni do sędziowania jednego z ostatnich czterech spotkań.

Byłoby to bardzo duże wyróżnienie dla polskiej ekipy. Wiemy, że szef sędziów, Pierluigi Collina ceni umiejętności naszych rodaków. Miejmy nadzieję, że będzie im dane jeszcze raz wystąpić podczas MŚ w Katarze.

Kurs na to, że Lionel Messi zostanie najlepszym strzelcem mundialu wynosi 3.70

Sprawdź terminarz fazy pucharowej mundialu pod tym linkiem

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów