BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Czy to koniec Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski

Czesław Michniewicz
12. grudnia, 2022, 12:59
Czesław Michniewicz | Fot. RONALD WITTEK /PAP/EPA

Przyszłość Czesława Michniewicza nadal jest gorącym tematem w polskich mediach, nie wiadomo czy selekcjoner poprowadzi reprezentację Polski w eliminacjach do EURO 2024. Według dyrektora „TVP Sport”, Marka Szkolnikowskiego nowy selekcjoner ma zmienić styl gry na bardziej ofensywny.

Czesław Michniewicz krytykowany jest za styl gry naszej kadry w meczach fazy grupowej, szczególnie za fatalne spotkanie z Argentyną. Pomimo, że w meczu 1/8 z Francją było widać pozytywną zmianę, nadal selekcjoner jest krytykowany i wielu chciałoby zmiany na tym stanowisku.

Marek Szkolnikowski, dyrektor „TVP Sport” na Twitterze napisał:

Z tego co słyszę to na dzisiaj jest pozamiatane. Kandydaci na nowego trenera reprezentacji mają przedstawić plan na futbol ofensywny i nowoczesny z perspektywą długofalową – mundial 2026. Może w końcu czas na pokazanie naszego potencjału na boisku, a nie ciągłe ukrywanie wad.

Oznaczałoby to, że z posadą selekcjonera niedługo pożegna się Czesław Michniewicz. Jego następca ma prezentować ofensywny styl gry w długofalowej perspektywie aż do 2026 i mundialu rozgrywanego w USA, Kanadzie i Meksyku.

Najnowsze wiadomości ze świata piłki nożnej dostępne są na naszej stronie

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów