BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

PZPN nie skorzystał z klauzuli zawartej w kontrakcie Czesława Michniewicza

Czesław Michniewicz
12. grudnia, 2022, 14:27
Czesław Michniewicz | Fot. PAP/Leszek Szymański

Stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski to jeden z najgorętszych tematów piłkarskich w Polsce. PZPN poinformował o dzisiejszym spotkaniu prezesa, Cezarego Kuleszy z Czesławem Michniewiczem.

Polski Związek Piłki Nożnej wydał oficjalny komunikat w sprawie spotkania selekcjonera reprezentacji Polski i prezesa PZPN. Związek informuje, że nie skorzystał z klauzuli umożliwiającej jednostronne przedłużenie kontraktu szkoleniowca. Cały komunikat brzmi następująco:

Polski Związek Piłki Nożnej nie skorzystał z klauzuli umownej, która umożliwiała jednostronne przedłużenie kontraktu selekcjonera. Jednocześnie PZPN informuje, że kwestia dalszej współpracy pomiędzy federacją a Czesławem Michniewiczem jest tematem rozmów stron.

Kontrakt selekcjonera Czesława Michniewicza obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku, w związku z czym decyzja dotycząca ewentualnego przedłużenia umowy z trenerem zostanie podjęta w najbliższych dniach.

Oznacza to, że już wkrótce doczekamy się oficjalnego potwierdzenia czy Czesław Michniewicz pozostanie selekcjonerem reprezentacji Polski czy też Cezary Kulesza zatrudni nowego szkoleniowca.

Sprawdź najnowsze wydarzenia z piłki nożnej klikając tutaj

 

Ocena artykułu
-/5
0 głosów

Nasi partnerzy

100% bonus do kwoty 500 PLN! SPRAWDŹ
Mistrzostwa Świata, mistrzostwaswiata.pl
BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT!
Otrzymać