BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Wiemy kto posędziuje drugi półfinał mundialu

Cesar Ramos
12. grudnia, 2022, 18:22
Cesar Ramos | Fot. AFP

W środę 14 grudnia 2022 odbędzie się drugi mecz półfinałowy. Jest to starcie Maroko – Francja. Głównym sędzią tego spotkania będzie meksykański arbiter, Cesar Ramos. Będzie to jego czwarty mecz na mundialu w Katarze.

Ramos był głównym sędzią w dwóch meczach grupowych: Dania – Tunezja oraz Belgia – Maroko, a także spotkania 1/8 Portugalia – Szwajcaria. W meczu Maroko – Francja na liniach pomagać mu będą Alberto Morin i Miguel Hernandez, sędzią technicznym został wyznaczony Jesus Valenzuela, a za VAR będzie odpowiadał Drew Fischer z Kanady.

Do pierwszego półfinału FIFA wyznaczyła Daniele Orsato o czym pisaliśmy tutaj, wybór Ramosa do starcia Maroko – Francja przybliża Szymona Marciniaka do poprowadzenie finału mundialu lub meczu o 3 miejsce. Nie jest to pewne, że Polak dostanie do poprowadzenia jeszcze jedno spotkanie, lecz media uważają go za faworyta, a sam Pierluigi Collina ma doceniać umiejętności naszego rodaka.

Terminarz fazy pucharowej MŚ w Katarze sprawdzisz na naszej stronie

Kurs na wygraną Francji z Marokiem wynosi 1.55.

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów