BONUS +100% ZA PIERWSZY DEPOZYT
Otrzymać

Czesław Michniewicz ma się jutro spotkać z Cezarym Kuleszą

Czesław Michniewicz
13. grudnia, 2022, 15:50
Czesław Michniewicz | Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Przyszłość Czesława Michniewicza waha się w ostatnich dniach. PZPN szuka nowych kandydatów na pozycję selekcjonera polskiej kadry, lecz definitywnie nie przekreśla dalszej współpracy z byłym szkoleniowcem Legii Warszawa. Jak informuje Sebastian Staszewski na Twitterze, jutro dojdzie do ważnego spotkania Michniewicza z prezesem związku i jego zastępcami.

Sebastian Staszewski z „Interii” informuje, że jutro dojdzie do spotkania Czesława Michniewicza z Cezarym Kuleszą i wiceprezesami PZPN. Ma on zdać relację z dotychczasowej pracy z polską kadrą oraz ujawnić wizję na najbliższe lata. Ma to być kluczowe spotkanie w sprawie jego przyszłości na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski.

PZPN już starał się kontaktować z potencjalnym kandydatami, którzy mieliby zostać następcą Czesława Michniewicza. Media twierdzą, że największe szansa ma Andrij Szewczenko. Może okazać się jednak, że Michniewicz pozostanie szkoleniowcem naszej kadry. Jutrzejsze spotkanie powinno dać kilka odpowiedzi odnośnie selekcjonera polskiej reprezentacji.

Szukasz najnowszych doniesień o piłce nożnej? Sprawdzisz je tutaj

 

Autor
Miłosz Wasiak - Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Redaktor portalu mistrzostwaswiata.pl
Cześć, mam na imię Miłosz i jestem wielkim fanem sportu. Głównie interesuję się piłką nożną, o której piszę różne artykuły. Najczęściej oglądam Premier League, a moja ulubiona angielska drużyna to West Ham United.
Ocena artykułu
-/5
0 głosów